Obserwatorzy

piątek, 20 czerwca 2014

Dukan - dzień 2

 Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie. Dziś drugi dzień na Dukanie, można powiedzieć- już za mną. Miałam dziś trochę więcej czasu tak więc poświęciłam go na poszukanie ciekawych przepisów. Jest tego naprawdę mnóstwo :) Na pewno często będę zaglądać TU.

Tak na szybko wypróbowałam dziś przepis na sernik na zimno (KLIK ) i na lody (KLIK). Tak na wszelki wypadek, gdyby naszła mnie ochota na słodkie rzeczy :P Sernik zrobiłam z galaretką z herbaty truskawkowej i karmelowej Lipton, wyszedł bardzo słodki, mały kawałek w zupełności zaspokaja chęć na słodycze. Plusem jest fakt, że robi się go naprawdę łatwo i szybko :) Lodów jeszcze oceniać nie będę, bo mrożą się w zamrażarce.  

Poza tym standardowo na śniadanie Bieluch Light, potem na obiad kurczak, gdzieś pomiędzy serek wiejski, makrela, tuńczyk..i oczywiście mnóstwo wody.  Denerwuje mnie jedynie fakt posiadania popsutej wagi, przez co nie do końca mogę obserwować swoje postępy...


Ale mam nadzieję już niedługo zobaczyć efekty wizualne :))))))

Czy jest tu ktoś będący również na tej dietce? Albo po? :) Chetnie wymienię się doświadczeniami :) Życzę miłego wieczoru, a ja tymczasem poprzeglądam Wasze blogi, trochę jest do nadrobienia :)) Co jest w życiu najważniejsze? Znaleźć choć jedną rzecz, jedną osobę, jedno marzenie dla którego warto żyć i walczyć! ” :))))


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze ! Zapraszam do obserwowania, na pewno się odwdzięczę :))